Referencie

Dcéra sa nám narodila s poruchou sluchu, nevyšiel jej novorodenecký skríning. Ako rodičia, ktorí sa s poruchou sluchu nikdy nestretli sme boli zúfali. Nevedeli sme čo robiť. Ľudia z SŠCPP nám vo všetkom pomohli. Usmernili nás na správnych odborníkov, lekárov, logopédov, psychológov... Doteraz nám pomáhajú pri výchove a správnom rozvoji našej dcérky. Dcéra ma 1,5r a rozpráva ako dieťa bez poruchy sluchu. Určite odporúčam všetkým rodičom.
Mamka
1,5-ročnej Elinky
Služby v tomto špecializovanom centre by som odporučila pre každého rodiča, ktorý hľadá pomoc pre svoje dieťa so zdravotným postihnutím. Dieťa, o ktoré sa starám, sa narodilo so zdravotným postihnutím a v centre nám ukázali cestu, ako rozvíjať jeho potenciál. Láskavý prístup, odborná pomoc a ochota nachádzať riešenia pomoci. Veľké ďakujem.
Mamka
6-ročného Jurka
Centrum nám pomohlo sa zorientovať a usmerniť nás v ťažkej situácii bezprostredne po potvrdení diagnózy nášho synčeka. Pomáha nám svojimi radami a skúsenosťami v rozvoji nášho dieťaťa. Poskytuje a sprostredkováva nám informácie týkajúce sa novej životnej situácie - život s dieťaťom so zdravotným znevýhodnením. Odporúčam pre ľudský prístup, profesionálne jednanie.
Mamka
1,4-ročného Peťka